Trápí vás vypadávaní vlasů v menopauze?

Každý den nám vypadne průměrně až 100 vlasů, při jejich mytí dokonce 300. To je běžný stav, který na kráse nic neubere. Pokles hormonální hladiny, ke kterému dochází v menopauze, ale může způsobit nadměrné vypadávaní vlasů. A to už je znát na pohled. Snižování kvality vlasů se týká až 50 % zralých žen, jedná se tak o jeden z typických symptomů menopauzy. Navíc pokles hormonů ovlivňuje také kvalitu samotných vlasů i pokožky. Tělo neprodukuje dostatečné množství elastinu a kolagenu, což vede ke ztrátě živin. Přestože jde o přirozený proces, s řídnutím a slábnutím vlasů se smiřovat nemusíte. Stejně jako další příznaky menopauzy se s tím dá něco dělat.

 

Jak bojovat s menopauzou s přírodními doplňky stravy?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na boj s menopauzou. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Snížit nepříjemné pocení, návaly horka a zpomalit vypadávání vlasů? K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS.

 

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Díky svému složení patří mezi nejlepší doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Koupit v akci


FEMINUS
je možné zakoupit i v online lékarně Pilulka.cz