TIP: Zázračná bylinka snižující příznaky menopauzy? Vědci tento doplněk stravy potvrzují.

Menopauze se nevyhne žádná žena, každá jej ale prožije jinak. Zatímco některá jeho symptomy sotva pocítí, jiná jimi může trpět tak, že ji téměř brání v normálním životě. Jedinou možností není jen hormonální léčba, existují i přírodní látky, které jsou v boji s menopauzou výborným pomocníkem. Dong qaui, česky Andělika čínská neboli Ženský ženšen je čínská bylina, která má blahodárné účinky na ženy v menopauze. Pomáhá proti návalům horka a celkově podporuje hormonální systém. Působí jako analgetikum, které zmírňuje menstruační bolesti. Zároveň stimuluje krevní oběh a působí relaxačně na svaly. Andělika čínská je součástí doplňků stravy a různých namíchaných přípravků tradiční čínské medicíny.

 

Jak bojovat s menopauzou s extraktem Anděliky čínské?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na boj s menopauzou. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení a návaly horka? K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat kromě extraktu Anděliky čínské další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS.

 

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Díky svému patří mezi nejsilnější doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.