Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým FEMINUS opravdu pomohl.

97 % zákaznic uvedlo,
že jsou s přípravkem
FEMINUS spokojené
4,8 z 5

průměrné hodnocení
od 6 447 zákaznic

i
5 320x
i
344x
i
523x
i
144x
i
116x

* data z března 2022

Lucie, 47 let
„Mohu doporučit.“
Menopauza u mě začala již před čtyřmi lety. Jelikož jsem stále užívala antikoncepci, v podstatě se nic nedělo. Letos mi lékař ze zdravotních důvodů antikoncepci vysadil a začalo peklo. Doslova. Nepříjemné noční pocení, závratě přes den a celková únava. Na internetu jsem objevila Feminus a zkusila ho. Již po 14 dnech užívání odezněly nepříjemné denní stavy, ale zejména bezesné noci. Jsem pravidelným uživatelem a jsem velice spokojená. Mohu doporučit!
Jana W, 50 let
Výborný produkt , nestrpím návaly horka ani výkyvem nálady mohu všem ženám doporučit. Za mě na výbornou
Renáta, 38 let
„Vďaka Feminusu som späť.“
Feminus mi odporučila moja gynekologička. Mám za sebou predčasnú menopauzu a všetky recenzie som čítala s rezervou. Už užívam tretí mesiac a neľutujem. Zmizli návaly tepla, mohla som opäť spať, energia sa mi vrátila a povedzme si úprimne - zlepšil sa intímny sexuálny život - prestala som mávať problémy so suchosťou, čo si okrem mňa pochvaľuje aj môj manžel ;) Pred diagnózou som sa cítila mladšie než je môj skutočný vek, po diagnóze som sa časom cítila fyzicky aj psychicky o 20 rokov staršie, čo sa reálne odrážalo v mojom súkromnom, pracovnom a sociálnom živote. Vďaka Feminusu som späť - vitaj môj starý život :D
Šárka, 44 let
„Vážně to FUNGUJE.“
Zdravím dámy, prášky jsou super měla jsem návaly a šílený potem bych mohla zalívat zahradu :-) a spánek byl taky na nic no co vám budu povídat prochází tím snad každá z nás po užíváni cca 2,5 měsíce vše ustálo takže dámy vydržte a zobejte tabletky vážně to FUNGUJE a jsem v pohodě takže DOPORUČUJI
Karolina, 48 let
„Celkově se cítím skvěle.“
Užívám FEMINUS už 4 měsíce, ale už po týdnu zmizely noční návaly horka, nemám nenálady a celkově se cítím skvěle. Hlavně mi vyhovuje jen přírodní přípravek bez chemie.
Ilona, 50 let
„Po užívání produktu Feminus se cítím skvěle.“
FEMINUS užívám již rok. Vybrala jsem si ho, protože je to čistě přírodní český preparát. Jsem s ním naprosto spokojená. Potíže spojené s menopauzou vymizely, cítím se skvěle. Všem ženám určitě FEMINUS doporučuji.
Lila, 52 let
"Mám oveľa viac energie."
Som veľmi spokojná. Používam FEMINUS menej než mesiac. Návaly takmer úplne zmizli, ak sa nejaký objaví, tak veľmi jemne. Vďaka tomu môžem normálne spať. Mám oveľa viac energie, dokonca nemám poobedné útlmy po jedle.
Karolína, 25 let
„Zlepšila se pleť a cítím se méně unavená.“
Dlouhou dobu jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řade nadměrným nočním pocením. Po 14-ti dnech užívaní produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Vyzkoušela jsem velkou řadu vitaminů a doplňků stravy a nic mi nepomáhlo, než jsem vyzkoušela FEMINUS.
Šárka Vlková
„Jsem velmi spokojená.“
S produktem FEMINUS jsem velmi spokojená. Pravidelné dodávky poštou jsou na jedničku.
Jana, 54 let
„Je to přírodní preparát a neobsahuje hormony.“
FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená. Není moc drahý a jedná se o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, které jsou v období přechodu.
Jana, 46 let
„Po dvou týdnech se cítím méně unavená.“
Po měsíci užívání se cítím fajn, jarní únava pomalu mizí. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizela podrážděnost, mám lepší náladu, cítím se méně unavená, ráno se mi lépe vstává – myslím, že účinky jsou už znát. Jen s tím libidem nevím. Na to byste se museli zeptat mého muže :-D.
Hana, 64 let
„Zmírňuje u mě návaly horka.“
FEMINUS užívám již několik let. Zkoušela jsem kromě hormonálních přípravků všelicos. Je zatím nejlepší. Zmírňuje u mě návaly horka. To znamená z 10-15 za den na 2-5. Nálady a deprese se zmenšily na minimum. Velmi doporučuji!
Monika Ornetová, 46 let
„Příznaky přechodu jsou pryč."
Byla jsem v šoku, když jsem si všimla, že jsem v přechodu: návaly, aritmie a nekonečná menstruace s velmi silnými bolestmy. Hned jsem začala hledat co s tím a okamžitě jsem si FEMINUS objednala. Během menstruace jsem dokonce brala 2 dávky, protože asi ještě nebyl účinek takový. Ale s dvojtými dávkami zabral okamžitě a nyní beru 2 tablety denně, jak píší. Všechny příznaky přechodu jsou pryč, i ty o kterých jsem nevěděla, že k přechodu patří :D Jsem ráda, že jsem tento zázrak objevila a doporučuji ho všem ženám.
Monika S., 54 let
„Konečně přípravek, který funguje.“
Konečně přípravek, který funguje, po dlouhe době se normálně vyspím a cítím se mnohem lépe. Doporučuji a děkuji.
Blanka, 56 let
„Vyzkoušela jsem hodně, ale až FEMINUS mě pomohl.“
Užívám přípravek FEMINUS a musím konstatovat , že od té doby je mi skvěle , když mi tablety docházeli zkusila jsem brát po jedné tabletě , ale po několika dnech mi opět začali návali horka a vše co se k přechodu vztahuje. Za mě je to skvělý přírodní produkt a vřele doporučuji všem ženám. Přípravků na příznaky v přechodu jsem vyzkoušela několik , ale až tento mi opravdu pomohl.
Lenka L., 48 let
„Doporučuji vyzkoušet.“
Dostala jsem doporučení od mé sestry, také jsem FEMINUS vyzkoušela a zmizely nebo výrazně zeslábly předmenstruační syndromy (únava, změna nálad apod.).Doporučuji produkt vyzkoušet, účinky se nedostaví hned po 1 tabletě, je nutné udržet pravidelné užívání.
Jana H., 56 let
„Vrací se mi energie a i spánek je lepší.“
Produkt FEMINUS mě zaujal tím, že je to český výrobek. Mám práci,která je na fyzičku a stres. Po FEMINUS se mi vrací energie a i spánek je lepší.
Lucie, 33 let
„Cítím se lépe, aktivovala jsem si pravidelné balíčky“
Určitě se po užívání cítím lépe, proto jsem si aktivivala pravidelně balíčky...už se na ne tesim ;)
Jana Bubnová, 49 let
„Děkuji, že vyrábíte tak úžasný preparát.“
Jsem velice spokojena. Po měsíci používání potíže, které mne trápily, postupně přestaly. Děkuji, že vyrábíte tak úžasný preparát.
Lenka, 45 let
„Po vynechání se vrátili příznaky menopauzy“
FEMINUS mňe zaujal hned po dvou dnech užívání zmizeli pocity horka, červený zarudlí obličej a konečňe sem mohla spát celou noc. FEMINUS sem teď vynechala 14 dní a vrátili se mi příznaky menopauzy, okamžiťe objednávám další asi bez něj už nebudu moc existovat.
Hanka, 57 let
„FEMINUS je nejlepší. Návaly zmizely a mám více energie.“
FEMINUS je hlavně přírodní a neobsahuje žádné hormony. Po měsíčním užívání se cítím méně unavená a mám také více energie. Vyzkoušela jsem i jiné produkty, ale FEMINUS je nejlepší, protože opravdu pomůže, nadále ho budu používat. Doporučuji všem ženám v období přechodu.
Mariola, 51 let
„FEMINUS jednoznačně vede. Pomáhá a zvýšil i libido.“
Vyzkoušela jsem řadu doplňků stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačně vede! Nejen, že jsem s jeho užíváním bez potíží s klimakteriem, i tak pro mě osobně je velkým a nenahraditelným plusem to, že mi zvýšil neskutečně libido a ve svých letech si užívám sexu jako zamlada. Všem ženám vřele doporučuji.
Martina Kozáková, 44 let
„Po prvním měsíci jsem už nebyla unavená. Mohu jen doporučit.“
Hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla tak unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. FEMINUS užívám asi 4 měsíce a můžu jen doporučit.
Wendy, 50 let
„Po 14 dnech užívání jsem více v pohodě. FEMINUS opravdu pomáhá.“
Na FEMINUSU se mi líbilo složení, které by mělo celkově vyladit organismus. Začínala jsem se v noci potit, po 14 dnech užívání to přestalo, celkově jsem víc v pohodě, myslím, že mi FEMINUS opravdu pomáhá, doporučuji.
Monika, 48 let
„Opravdu zabírá. Návaly zcela vymizely.“
FEMINUS je z bylinek a opravdu zabírá. V mém případě velmi rychlá změna k lepšímu. Problémy s menopauzou zcela vymizely.
Ludmila H., 39 let
„Cítím se lépe. Mám dost energie.“
Po produktu FEMINUS se cítím o moc líp, dobře spím, mám dost energie.
Renata, 50 let
„Velmi pomohl“
Velmi pomohl a jsem v současné v době spokojená.
Jana Horáková, 50 let
„Návaly horka se omezily. Jsem velmi spokojená.“
Po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená.
Věra, 50 let
„Jsem velmi spokojena“
S produktem jsem velmi spokojena.
Miroslava, 48 let
„Po jednom balení spokojenost“
Zaujal mě tim, co mi nabízí. Žádný jiný doplněk toto nenabízí. Užila jsem teprve jedno balení, zatím spokojenost tak uvidíme jak to bude dál.
Danuše, 50 let
„Maximální spokojenost.“
Maximální spokojenost. Návrat energie.
Andrea, 53 let
„Žiadny iný produkt už nemusím užívať.“
Prípravok beriem pravidelne už 2 roky, nemám žiadne problémy, som spokojná. Obsahuje prírodné bylinky aj vitamíny, takže už žiadny iný produkt nemusím užívať.
Uršula Kovalyk, 52 let
„Ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo.“
Po menopauze som cítila neuveriteľnú únavu, zhoršila sa mi pamäť a nastúpila insomnia. Hľadal som prípravok, ktorý by bol vytvorený z prírodných komponentov, zároveň bol vytvorený odborníčkami a bol "skontrolovaný" aj SÚKL. Našla som feminus na webe, vyskúšala som prvé balenie a ono to naozaj po 3 týždňoch zafungovalo. Beriem ho už polroka pravidelne. Veľmi sa mi páči aj jeho názov. Každému hovorím, že beriem feministické tablety. :)
Milena, 58 let
„Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu.“
Dobrý den, vždycky jsem se v noci potila, ale po přechodu jsem spala v louži a musela se v noci převléct. Užíváním Feminusu jsem se vrátila k původnímu stavu. To bylo pro mě nejdůležitější. Děkuji za výrobek.
Anna, 50 let
„Som veľmi spokojná."
Po niekoľko mesačnom užívaní som veľmi spokojná... výkyvy menopauzy sa stabilizovali... ďakujem
Norbert Skoupa z TopBlog.sk
„Skutočne funguje."
Členka mojej rodiny si FEMINUS naozaj pochvaľuje, takže skutočne funguje. Okrem toho je Feminus voľne dostupným doplnkom výživy bez predpisu, takže ho môže vyskúšať každá žena, ktorá pociťuje pokles libida, alebo len chce vyskúšať jeho priaznivé účinky. Viac na https://topblog.sk/feminus-recenzia/.

Máte už FEMINUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.

Prosíme o přiložení Vaší fotografie s produktem FEMINUS (velká, nebo malá krabička produktu) o velikosti maximálně 5MB. Děkujeme.

Sečtěte a zaokrouhlete (16.5 + 4.3) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zajímat...

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

Jak spalovat viscerální tuk?

27. 7. 2023
Viscerální tuk. Bílá tuková tkáň, která obklopuje tělesné orgány a bývá na místech, kde by se vyskytovat neměla. Obaluje například střeva, játra či srdce. Viscerální tuk má řadu záludností a vede ke vzniku řady zdravotních problémů.

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru