Maca a její účinky v období menopauzy

Menopauze se nevyhne žádná žena, každá toto období ale prožije jinak. Zatímco některá symptomy sotva pocítí, jiná jimi může trpět tak, že ji brání v normálním životě. Jedinou možností není jen hormonální léčba, existují i přírodní látky, které jsou v boji s menopauzou výborným pomocníkem. Mezi nejlepší patří přírodzní zázrak v podobě kořene Macy. Tato superpotravina je nejen afrodiziakum, ale pomáhá ženám i s úpravou menstruačního cyklu a zvládání projevů menopauzy, jako jsou návaly horka, noční pocení nebo podrážděnost.

 

Jak bojovat s menopauzou s extraktem kořene Macy?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na boj s menopauzou. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení a návaly horka? K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat kromě extraktu Macy další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS.

 

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Díky svému složení patří mezi nejsilnější doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a vyzkoušelo jej již přes 12 000 zákaznic. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

 

Koupit v akci