Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace / Osobní rozvoj Jak funguje pravidelný odběr produktu Feminus a proč je výhodný?

Jak funguje pravidelný odběr produktu Feminus a proč je výhodný?

Redakce FEMINUS
20. 6. 2023
Máte rádi produkt Feminus, ale pořád zvažujete, zda je pro vás forma pravidelného odběru to pravé? Přečtěte si o tom, jak pravidelný odběr funguje a proč je výhodné.
Pravidelny odber produktu Feminus

Služba pravidelného odběru produktu Feminus vznikla z toho důvodu, že jsme chtěli našim zákaznicím poskytnout opravdu výhodnou a pohodlnou službu. Víme, jak náročné je skloubit vyzvedávání balíčků, nákupy, práci a každodenní shon. Po přihlášení do pravidelného odběru získáte nejlepší cenu produktu na trhu a navíc také pravidelné doručování do poštovní schránky. Už tedy nebudete muset pro balíčky nikam chodit a ani čekat na doručení kurýrem.

Zvýhodněná cena produktu

Při pravidelném odběru získáte nejlepší cenu produktu na trhu. Oproti standardní ceně jednorázového nákupu ušetříte každý měsíc 75 Kč. 

Pravidelné zasílání - pohlídáme to za vás

Už nemusíte kupovat produkty Feminus do zásoby, postaráme se o to, abyste dostala další balení produktu do poštovní schránky ve chvíli, kdy vám stávající balení bude docházet.

Lze prodloužit frekvenci zasílání? 

Chcete si udělat pauzu nebo změnit frekvenci zasílání? To není žádný problém. V rámci našeho programu se na všem domluvíme. Stačí zavolat nebo napsat e-mail s vašimi požadavky a my změnu ihned provedeme.

Co když chci pravidelný odběr zrušit?

Pokud chcete pravidelný odběr na čas přerušit nebo zrušit úplně, stačí nám napsat e-mail nebo zavolat a my pravidelný odběr zrušíme.

Jak se za produkt v rámci pravidelného odběru platí

Za produkt Feminus platíte až po doručení. S produktem dostanete fakturu a pokyny k platbě do vaší e-mailové schránky. Splatnost je 10 dnů. Zaplatit je možné bezhotovostně (převodem na bankovní účet).

Má pravidelný odběr ještě nějakou výhodu?

Ano, v rámci pravidelného odběru se můžete těšit i na dárečky, informace o nových článcích a slevách. Navíc jako první získáte informace o našich novinkách. 

 

Chci výhodný pravidelný odběr

 

Zpět na přehled

Mohlo by vás zajímat...

8 důvodů, proč je Feminus top volba pro ženy v menopauze

3. 6. 2024 Doporučujeme
Po analýze stovek komentářů a recenzí jsme zjistili 8 hlavních důvodů, proč je FEMINUS nejlepší volbou pro ženy v menopauze. Tento přírodní doplněk stravy si získal obrovskou oblibu díky svým pozitivním účinkům na zdraví a pohodu žen. FEMINUS nejenže pomáhá zmírnit nepříjemné příznaky menopauzy, ale…

Přečíst článek

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru