Nacházíte se zde: Úvod Blog Motivace / Osobní rozvoj Jak být přitažlivá v každém věku

Jak být přitažlivá v každém věku

Jak být přitažlivá v každém věku

Jaká je ta největší chyba, které se dopouštějí ženy po čtyřicítce? Starají se více o své blízké než o sebe? Nedodržují zásady správné výživy? Nesportují? Nesledují módní trendy? V některé z možností by se asi našla téměř každá žena. Chybou, která ubírá na kráse nejvíce, je ale to, když neumíme zestárnout.

Umět zestárnout je totiž opravdový kumšt! Se správným přístupem může být žena přitažlivá v každém věku. Musí si ale připustit, že už jí není dvacet a podle toho o sebe dbát.

Co dělat, abyste se i vy řadila mezi ženy, kterým by jejich věk hádal jen málokdo?

Pečujte o sebe

Věnujte svůj čas sama sobě. To je základ pro to, abyste krásně nejen vypadala, ale také se tak cítila. Vytvořte si každodenní rituál, který budete dodržovat.

Kůže ztrácí elasticitu, proto o ní pečujte ráno i večer. Vyzkoušejte krémy pro zralou pleť a hydratujte pokožku těla tělovými mléky, pleť pak bude pružnější a krásnější. Vyzkoušejte peelingy nebo pleťové masky, zajděte si do sauny, na masáž nebo k pedikérce.

Udělejte průvan v šatníku

Že je vám halenka, kterou jste si koupila před lety, pořád akorát? To je sice lichotivé, ale dnes už v ní asi příliš nezazáříte.

S přibývajícími roky je vhodné vybírat oblečení, které je nejen moderní, ale také vaši postavu trochu „poupraví“. I když si třeba držíte štíhlou linii, postava se spolu s věkem mění a je dobré některé proporce trochu schovat a jiné naopak zvýraznit.

Džíny s nízkým pasem vyměňte za vyšší, na bikiny rovnou zapomeňte a snažte se oblékat tak, aby nikde nic nepřebývalo. Nezapomínejte také na eleganci, pravá dáma k tomu, aby zaujala, nepotřebuje výstřih až k pupku.

To ale neznamená, že se máte oblékat usedle! Buďte sexy, zvýrazňujte své přednosti a nebojte se experimentovat. I poslední módní výstřelky vám mohou slušet.

Nepodceňujte podprsenku

Část ženského těla, na které se nejvíce projevuje stárnutí, jsou ňadra. Záleží i na velikosti, nakonec si ale původní pevnost a tvar neudrží žádná prsa.

Prsa by měla mít dostatečnou podporu, nejen z estetického, ale také zdravotního hlediska. Při výběru podprsenky se nedívejte jen na vzhled, ale také vhodnou velikost a šířku ramínek.

Pořádně se vyspěte

Dostatek spánku přispívá nejen fyzickému a duševnímu zdraví, ale také ke kráse. Spánek navíc pomáhá udržet štíhlou linii. Spánkový hormon melatonin chrání organismus před působením volných radikálů a posiluje imunitu.

Ženy v období menopauzy často trápí poruchy spánku a noční pocení, i s tím se ale dá bojovat. V ložnici netopte, večer pořádně vyvětrejte a pořiďte si příjemné a pohodlné pyžamo. Už v odpoledních hodinách se vyhýbejte kofeinu a pálivým jídlům, které mohou noční návaly zhoršovat.

Cvičte!

Nezapomínejte na pravidelný pohyb, vaše tělo ho právě teď potřebuje jako sůl. I přes problémy spojené s věkem, jako jsou třeba bolavá záda nebo klouby, je lehké cvičení to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

Nemusíte do posilovny, stačí pravidelné procházky, projížďka na kole, práce na zahrádce nebo třeba jóga. Za vyzkoušení rozhodně stojí hormonální jóga, která pomáhá také od nepříjemných projevů menopauzy.

Odměnou vám bude nejen pevnější postava, ale také lepší kondice i nálada. Endorfiny totiž působí v každém věku.

Mějte krásný úsměv

Úsměv sluší každému, je známkou spokojenosti a pozitivního myšlení. Ke krásnému úsměvu je ale potřeba zdravý chrup. To, že si máte pravidelně čistit zuby, snad ani nemusíme zmiňovat. Chodíte ale pravidelně k zubaři?

S věkem ztrácí kondici také naše zuby a dásně. I když spojitost není na první pohled zřejmá, problémy s dásněmi mohou ve vyšším věku představovat větší riziko srdečních komplikací.

Ženský úsměv je mocné afrodisiakum. Muži mají rádi, když se smějeme a jejich ego stoupá, když nás dokážou rozesmát. Nezapomínejte na to!

Buďte sebevědomá

Jak bychom se mohli líbit našemu okolí, když se nelíbíme samy sobě? Atraktivitu významně ovlivňuje právě sebevědomí. Pokud jej chcete zvýšit, budete muset změnit i způsob myšlení.

Nepřemýšlejte o tom, co se vám na sobě nelíbí a co se vám nepovedlo, ale zaměřte se na své přednosti, úspěchy a dobré vlastnosti.

Poznejte sebe sama

Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Jaké jsou vaše cíle? Plníte si své sny? Co vás posouvá vpřed? Odpovědi na tyto otázky vám pomohou uspět.

Věci jako osobní rozvoj, zdokonalování se nebo sebevzdělání neberte na lehkou váhu. Pracujte na sobě a od nikoho si nenechte vzít své sny a ambice.

Ženy s vlastním názorem jsou pro muže mnohem přitažlivější.

Make-up, který sedne

Se šminkami je to stejné jako s oblečením. To, co vám prokázalo dobrou službu na střední škole, už dnes nebude tou správnou volbou. Držte se hesla, že všeho moc škodí, křiklavé barvy vyměňte za méně výrazné a vyzkoušejte přirozený, ale upravený vzhled.

Vyzkoušejte nové značky a jemnější líčení.

Krátké vlasy nejsou nutnost!

Že má většina vašich vrstevnic krátké vlasy? Pokud máte ráda dlouhé lokny, rozhodně se jich spolu s věkem nemusíte vzdát! Uvědomte si ale, že vaše vlasy už nejsou tak odolné jako dřív a budou vyžadovat více péče.

Na druhou stranu je možná teď ta pravá chvíle zkusit trochu experimentovat, s délkou nebo třeba barvami.

Závěr

Mnoho žen kolem čtyřicítky přehodnocuje svůj život. Zkuste se i vy zamyslet nad tím, jak vypadáte, co jste dokázaly a jak vnímáte samy sebe.

Určitě přijdete na to, že i vy máte být na co hrdá. Možná si ale také přiznáte, že je čas na některé změny. Nebojte se jich! Ženy mohou být přitažlivé opravdu v každém věku!

 

Zpět na přehled

Mohlo by vás zajímat...

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

Jak spalovat viscerální tuk?

27. 7. 2023
Viscerální tuk. Bílá tuková tkáň, která obklopuje tělesné orgány a bývá na místech, kde by se vyskytovat neměla. Obaluje například střeva, játra či srdce. Viscerální tuk má řadu záludností a vede ke vzniku řady zdravotních problémů.

Přečíst článek

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru