Ženské návaly horka? Co s nimi můžete udělat ještě dnes?

Menopauze se nevyhne žádná žena, každá ji ale prožije jinak. Zatímco některá její symptomy sotva pocítí, jiná jimi může trpět tak, že ji téměř brání v normálním životě. Jedinou možností není jen hormonální léčba, existují i přírodní látky, které jsou v boji s menopauzou výborným pomocníkem. Mezi vědecky nejvíce ověřené látky patří maca, ašvaganda, andělika čínská, muira puama, theobromin nebo damiána pravá. Tyto látky mají blahodárné účinky na zmírnění projevů menopauzy. Látky pomáhají proti návalům horka a celkově podporují hormonální systém. Extrakty těchto látek jsou součástí doplňků stravy a různých namíchaných přípravků tradiční čínské medicíny.

Jak bojovat s menopauzou pomocí přírody?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení proti boji s nepříjemnými projevy menopauzy. Je nám však jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoci s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení včetně návalů horka? K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat kromě extraktu anděliky čínské i další účinné látky ve správném množství. Mezi takové látky patří vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny zmíněné látky, vyzkoušejte 100% přírodní český produkt FEMINUS.

Maca

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba.

Díky svému složení patří mezi nejsilnější doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a zjistěte, jaké to je být ve zralém věku opět sama sebou. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

 

TIP: FEMINUS koupíte nejen v lékárnách, ale také u nás na e-shopu, kde nabízíme skvělou službu pravidelného odběru a garanci nejlepší ceny na trhu.

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč
Nahoru