Proč mají Asiatky mírnější přechod než ženy v Evropě?

EPIZODA 1.   8:43

Připravili jsme pro vás nový pořad Trable s menopauzou. V šesti videích odborníci vysvětlují, jak se to má s přechodem i klimaktériem. Máme připravené rady a tipy, co může pomoci: bylinky, cvičení, jídelníček. Jak bezpečná je hormonální substituční léčba? A nezůstane jen u odborníků, naše moderátorka Jindra Pelikánová šla s vlastní kůží na trh a zcela otevřeně mluví o svých problémech s přechodem. 1. díl najdete v úvodu tohoto článku.

Přechod není tabu

Když jsme připravovali pořad o menopauze, oslovili jsme i známé tváře, zda by nechtěly s námi spolupracovat. Byla doba vrcholící pandemie koronaviru – zřejmě i proto jsme neuspěli. Jedna odpověď mě však šokovala: "O menopauze dáma ve společnosti nemluví." Tak to tedy ne: My, web Dáma.cz, o menopauze mluvit chceme! Vždyť se týká všech žen, tedy poloviny lidstva. Proč je dnes salonfähig, tedy společensky únosné, že má žena mladšího partnera, umělá prsa, špulí zadeček na Instagramu, ale něco tak přirozeného, jako je menopauza čili přechod, by mělo být tabu?

Mezi odborníky menopauza naštěstí tabu není, proto se můžete těšit na přední lékaře, psycholožku, bylinkářku a další, kteří vám v šesti dílech pořadu Trable s menopauzou vysvětlí, co to menopauza vlastně je, jak dlouho trvá, jaké má příznaky? Jak je to s menstruací, otěhotněním, se sexem, jak nepřibrat? Ale hlavně vám poradí, jak ji zvládnout s grácií a vzít jako šanci na novou a ještě lepší životní etapu. A abych slavným tvářím nekřivdila – v posledním díle se o své zkušenosti podělí slavná operní zpěvačka Dagmar Pecková.

V prvním díle, který najdete v úvodu tohoto článku, na vás čekají odpovědi na otázky: Co je to menopauza, jak se liší od klimakteria? A kromě jiného gynekoložka Radka Gregorová vysvětlí, proč ženy v Evropě zpravidla zvládají menopauzu hůře než ženy v Asii. Čím nás mohou Asiatky inspirovat?

Partnerem pořadu se stal Feminus, doplněk stravy z čistě přírodních látek bez jakýchkoliv hormonů. Když si na jejich stránkách přečtete zkušenosti reálných žen, které ho užívají, dojdete k závěru, že není třeba se příznaků menopauzy bát a že je lze opravdu ovlivnit. Zkušenosti s Feminusem najdete ZDE

 

Zhlédnout další epizodu

 

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

Sdílet

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zajímat...

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

Jak spalovat viscerální tuk?

27. 7. 2023
Viscerální tuk. Bílá tuková tkáň, která obklopuje tělesné orgány a bývá na místech, kde by se vyskytovat neměla. Obaluje například střeva, játra či srdce. Viscerální tuk má řadu záludností a vede ke vzniku řady zdravotních problémů.

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru