FEMINUS recenze a zkušenosti | FEMINUS - přírodní doplněk stravy pro ženy

Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým FEMINUS opravdu pomohl.

„Doporučuji všem ženám.“

Nemám dobré zkušenosti s užíváním doplňků stravy, a proto jsem ani neměla velká očekávání. Ovšem přípravek FEMINUS mě překvapil svými účinky, kdy jsem si během prvního měsíce užívání všimla, že postupně zmizely návaly, které jsou pro nás ženy v období menopauzy tak typické a nepříjemné. Během druhého měsíce užívání mě přestaly trápit časté migrény a ráno se budím odpočatá. Určitě budu dál FEMINUS užívat a vřele ho všem ženám doporučuji.

Jitka,  53 let

„Zlepšila se pleť a cítím se méně unavená.“

Dlouhou dobu jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řade nadměrným nočním pocením. Po 14-ti dnech užívaní produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Vyzkoušela jsem velkou řadu vitaminů a doplňků stravy a nic mi nepomáhlo, než jsem vyzkoušela FEMINUS.

Karolína,  25 let

„Je to přírodní preparát a neobsahuje hormony.“

FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená. Není moc drahý a jedná se o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, které jsou v období přechodu.

Jana,  54 let

„Po dvou týdnech se cítím méně unavená.“

Po měsíci užívání se cítím fajn, jarní únava pomalu mizí, a ač hlavně na jaře trpívám na záněty močových cest, zatím jsem neměla ani jeho náznak. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizela podrážděnost, mám lepší náladu, cítím se méně unavená, ráno se mi lépe vstává – myslím, že účinky jsou už znát. Jen s tím libidem nevím. Na to byste se museli zeptat mého muže :-D.

Jana,  46 let
Renata

„Velmi pomohl“

Velmi pomohl a jsem v současné v době spokojená.

Renata,  50 let
Jana Horáková

„Návaly horka se omezily. Jsem velmi spokojená.“

Po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená.

Jana Horáková,  50 let
Věra

„Jsem velmi spokojena“

S produktem jsem velmi spokojena.

Věra,  50 let
Miroslava

„Po jednom balení spokojenost“

Zaujal mě tim, co mi nabízí. Žádný jiný doplněk toto nenabízí. Užila jsem teprve jedno balení, zatím spokojenost tak uvidíme jak to bude dál.

Miroslava ,  48 let
Danuše

„Maximální spokojenost.“

Maximální spokojenost. Návrat energie.

Danuše,  50 let

Máte už FEMINUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.