FEMINUS recenze a zkušenosti | FEMINUS - přírodní doplněk stravy pro ženy

Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým FEMINUS opravdu pomohl.

„Zlepšila se pleť a cítím se méně unavená.“

Dlouhou dobu jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řade nadměrným nočním pocením. Po 14-ti dnech užívaní produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Vyzkoušela jsem velkou řadu vitaminů a doplňků stravy a nic mi nepomáhlo, než jsem vyzkoušela FEMINUS.

Karolína,  25 let

„Je to přírodní preparát a neobsahuje hormony.“

FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená. Není moc drahý a jedná se o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, které jsou v období přechodu.

Jana,  54 let

„Po dvou týdnech se cítím méně unavená.“

Po měsíci užívání se cítím fajn, jarní únava pomalu mizí. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizela podrážděnost, mám lepší náladu, cítím se méně unavená, ráno se mi lépe vstává – myslím, že účinky jsou už znát. Jen s tím libidem nevím. Na to byste se museli zeptat mého muže :-D.

Jana,  46 let
Jana H.

„Vrací se mi energie a i spánek je lepší.“

Produkt FEMINUS mě zaujal tím, že je to český výrobek. Mám práci,která je na fyzičku a stres. Po FEMINUSU se mi vrací energie a i spánek je lepší.

Jana H. ,  56 let
Lenka L.

„Doporučuji vyzkoušet.“

Dostala jsem doporučení od mé sestry, také jsem FEMINUS vyzkoušela a zmizely nebo výrazně zeslábly předmenstruační syndromy (únava, změna nálad apod.).Doporučuji produkt vyzkoušet, účinky se nedostaví hned po 1 tabletě, je nutné udržet pravidelné užívání.

Lenka L.,  48 let
Lucie

„Cítím se lépe, aktivovala jsem si pravidelné balíčky“

Určitě se po užívání cítím lépe, proto jsem si aktivivala pravidelně balíčky...už se na ne tesim;)

Lucie,  33 let
Jana  Bubnová

„Jsem velice spokojena.“

Jsem velice spokojena. Po měsíci používání potíže, které mne trápily, postupně přestaly. Děkuji, že vyrábíte tak úžasný přírodní preparát.

Jana Bubnová,  49 let
Jana Bubnová

„Děkuji, že vyrábíte tak úžasný preparát.“

Jsem velice spokojena. Po měsíci používání potíže, které mne trápily, postupně přestaly. Děkuji, že vyrábíte tak úžasný preparát.

Jana Bubnová,  49 let
Lenka

„Po vynechání se vrátili příznaky menopauzy“

FEMINUS mňe zaujal hned po dvou dnech užívání zmizeli pocity horka, červený zarudlí obličej a konečňe sem mohla spát celou noc. FEMINUS sem teď vynechala 14 dní a vrátili se mi příznaky menopauzy, okamžiťe objednávám další asi bez něj už nebudu moc existovat.

Lenka,  45 let
Hanka

„FEMINUS je nejlepší. Návaly zmizely a mám více energie.“

FEMINUS je hlavně přírodní a neobsahuje žádné hormony. Po měsíčním užívání se cítím méně unavená a mám také více energie. Vyzkoušela jsem i jiné produkty, ale FEMINUS je nejlepší, protože opravdu pomůže, nadále ho budu používat. Doporučuji všem ženám v období přechodu.

Hanka,  57 let
Mariola

„FEMINUS jednoznačně vede. Pomáhá a zvýšil i libido.“

Vyzkoušela jsem řadu doplňků stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačně vede! Nejen, že jsem s jeho užíváním bez potíží s klimakteriem, i tak pro mě osobně je velkým a nenahraditelným plusem to,že mi zvýšil neskutečně libido a ve svých letech si užívám sexu jako zamlada. Všem ženám vřele doporučuji.

Mariola,  51 let
Martina Kozáková

„Po prvním měsíci jsem už nebyla unavená. Mohu jen doporučit.“

Hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla tak unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. FEMINUS užívám asi 4 měsíce a můžu jen doporučit.

Martina Kozáková,  44 let
Wendy

„Po 14 dnech užívání jsem více v pohodě. FEMINUS opravdu pomáhá.“

Na FEMINUSU se mi líbilo složení, které by mělo celkově vyladit organismus. Začínala jsem se v noci potit, po 14 dnech užívání to přestalo, celkově jsem víc v pohodě, myslím, že mi FEMINUS opravdu pomáhá, doporučuji.

Wendy,  50 let
Monika

„Opravdu zabírá. Návaly zcela vymizely.“

FEMINUS je z bylinek a opravdu zabírá. V mém případě velmi rychlá změna k lepšímu. Problémy s menopauzou zcela vymizely.

Monika,  48 let
Ludmila H.

„Cítím se lépe. Mám dost energie.“

Po produktu FEMINUS se cítím o moc líp, dobře spím, mám dost energie. 😍

Ludmila H. ,  39 let
Renata

„Velmi pomohl“

Velmi pomohl a jsem v současné v době spokojená.

Renata,  50 let
Jana Horáková

„Návaly horka se omezily. Jsem velmi spokojená.“

Po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená.

Jana Horáková,  50 let
Věra

„Jsem velmi spokojena“

S produktem jsem velmi spokojena.

Věra,  50 let
Miroslava

„Po jednom balení spokojenost“

Zaujal mě tim, co mi nabízí. Žádný jiný doplněk toto nenabízí. Užila jsem teprve jedno balení, zatím spokojenost tak uvidíme jak to bude dál.

Miroslava ,  48 let
Danuše

„Maximální spokojenost.“

Maximální spokojenost. Návrat energie.

Danuše,  50 let

Máte už FEMINUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.