FEMINUS recenze a zkušenosti | FEMINUS - přírodní doplněk stravy pro ženy

Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti českých a slovenských žen, kterým FEMINUS opravdu pomohl.

„Doporučuji všem ženám.“

Nemám dobré zkušenosti s užíváním doplňků stravy, a proto jsem ani neměla velká očekávání. Ovšem přípravek FEMINUS mě překvapil svými účinky, kdy jsem si během prvního měsíce užívání všimla, že postupně zmizely návaly, které jsou pro nás ženy v období menopauzy tak typické a nepříjemné. Během druhého měsíce užívání mě přestaly trápit časté migrény a ráno se budím odpočatá. Určitě budu dál FEMINUS užívat a vřele ho všem ženám doporučuji.

Jitka,  53 let

„Zlepšila se pleť a cítím se méně unavená.“

Dlouhou dobu jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řade nadměrným nočním pocením. Po 14-ti dnech užívaní produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Vyzkoušela jsem velkou řadu vitaminů a doplňků stravy a nic mi nepomáhlo, než jsem vyzkoušela FEMINUS.

Karolína,  25 let

„Je to přírodní preparát a neobsahuje hormony.“

FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená. Není moc drahý a jedná se o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, které jsou v období přechodu.

Jana,  54 let

„Po dvou týdnech se cítím méně unavená.“

Po měsíci užívání se cítím fajn, jarní únava pomalu mizí, a ač hlavně na jaře trpívám na záněty močových cest, zatím jsem neměla ani jeho náznak. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizela podrážděnost, mám lepší náladu, cítím se méně unavená, ráno se mi lépe vstává – myslím, že účinky jsou už znát. Jen s tím libidem nevím. Na to byste se museli zeptat mého muže :-D.

Jana,  46 let
Marcela

„Problémy odeznívají, jsem velmi spokojená.“

Četla jsem na recenzi a zaujalo mě to, tak jsem si řekla že to taky vyzkouším. Začala jsem mít problémy, že mi začínalo být šíleně horko i když normálně je mi spíš chladno. Návaly horka šli nejdřív do hlavy a pak po celém těle, tak zvýšená potivost až špatně. Po měsíci užívání FEMINUS tyto problémy odeznívají. Ještě jsou, ale ne v takové míře,zatím jsem velmi spokojená a moc děkuji.

Marcela,  47 let
Martina Kozáková

„Po prvním měsíci jsem už nebyla unavená. Mohu jen doporučit.“

Hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla tak unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. FEMINUS užívám asi 4 měsíce a můžu jen doporučit.

Martina Kozáková,  44 let
Wendy

„Po 14 dnech užívání jsem více v pohodě. FEMINUS opravdu pomáhá.“

Na FEMINUSU se mi líbilo složení, které by mělo celkově vyladit organismus. Začínala jsem se v noci potit, po 14 dnech užívání to přestalo, celkově jsem víc v pohodě, myslím, že mi FEMINUS opravdu pomáhá, doporučuji.

Wendy,  50 let
Monika

„Opravdu zabírá. Návaly zcela vymizely.“

FEMINUS je z bylinek a opravdu zabírá. V mém případě velmi rychlá změna k lepšímu. Návaly zcela vymizely.

Monika,  48 let
Ludmila H.

„Cítím se lépe. Mám dost energie.“

Po produktu FEMINUS se cítím o moc líp, dobře spím, mám dost energie. 😍

Ludmila H. ,  39 let
Renata

„Velmi pomohl“

Velmi pomohl a jsem v současné v době spokojená.

Renata,  50 let
Jana Horáková

„Návaly horka se omezily. Jsem velmi spokojená.“

Po měsíci užívání přípravku FEMINUS se mi návaly horka omezily asi na 2x za den. Tyto příznaky menopauzy jsou velmi nepříjemné a proto jsem s přípravkem velmi spokojená.

Jana Horáková,  50 let
Věra

„Jsem velmi spokojena“

S produktem jsem velmi spokojena.

Věra,  50 let
Miroslava

„Po jednom balení spokojenost“

Zaujal mě tim, co mi nabízí. Žádný jiný doplněk toto nenabízí. Užila jsem teprve jedno balení, zatím spokojenost tak uvidíme jak to bude dál.

Miroslava ,  48 let
Danuše

„Maximální spokojenost.“

Maximální spokojenost. Návrat energie.

Danuše,  50 let

Máte už FEMINUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.