Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit

Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit

Stejně jako puberta neminula nikoho, čeká každou ženu více či méně náročné období menopauzy. Menopauzu provází spousta příznaků, které se projevují v různé míře. Třetina žen patří k těm šťastnějším a přechod z plodné fáze života prožije bez obtíží. Dvě třetiny žen ale v tomto ohledu tolik štěstí nemají.

 

Nestabilní hormonální hladiny v těle dokážou natropit pěknou paseku, naštěstí jsou i tyto problémy řešitelné. Mezi nejčastější příznaky menopauzy patří nepravidelná menstruace, návaly horka, problémy se spánkem a noční pocení, ztráta libida, přibývání na váze, zadržování vody, změny nálad nebo podrážděnost. Už dávno není pravda, že zvládnutí menopauzy rovná se hormonální substituční terapie. Existují jiné a přijatelnější metody.

 

Zajistěte si optimální hladinu estrogenu díky přírodnímu doplňku stravy FEMINUS. Tento unikátní český produkt můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Jak bojovat s příznaky menopauzy

Pokud ženy hledají nejrychlejší řešení, měly by sáhnout po přírodních doplňcích stravy.

 

Je nám jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení a návaly horka? Ano, dokážou, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, andělika čínská, ašvaganda, maca).

 

Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS bojující s příznaky ženské menopauzy.

Vyzkouším FEMINUS

Doplněk stravy FEMINUS: opravdu funguje?

Tým lidí, kteří stojí za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má na tuto otázku jasnou odpověď: „FEMINUS je kvalitní český produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu a je certifikován zdravotním ústavem v Praze. Přesvědčte se o síle tohoto produktu samy. Snižte nepříjemné příznaky ženského přechodu a podpořte svou ženskou energii a libido.

 

FEMINUS nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit zde.

 

 Vyzkouším FEMINUS

Zpět na BLOG