Jaké bylinky pomáhají zvýšit libido?

Snahy vylepšit sexuální život a vzrušení jsou staré jako lidstvo samo – a buďme za to rádi. I to patří ke spokojenému životu a hlavně ke spokojenému vztahu. Pokud nejsou naplněny touhy jednoho z partnerů, může nastat problém.

Co dělat, když muž chce, ale žena na to nemá ani pomyšlení? Za vším může být hormonální nerovnováha, která vede k nedostatku libida, vášně a chuti na sex. Ženy, nezoufejte. Existují bylinky, které dokáží divy. Poznejte nejsilnější přírodní látky, které povzbudí ženské libido a jako bonus pomáhají snížit negativní příznaky menopauzy.

Existuje doplněk stravy, který obsahuje všechny potřebné látky k nakopnutí libida?

Ano. Při snaze posílit vášeň a libido můžete sáhnout po 100% přírodním doplňku stravy FEMINUS, který je složený z bylinných extraktů, vitaminů a minerálů. Tento vyladěný doplněk stravy dokáže zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení včetně návalů horka. FEMINUS obsahuje nejen extrakty z kotvičníku a řeřichy peruánské, ale také další účinné látky ve správném množství.

FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Recenze zákaznic, kterým Feminus pomohl s libidem 

„Vďaka Feminusu som späť.“
Feminus mi odporučila moja gynekologička. Mám za sebou predčasnú menopauzu a všetky recenzie som čítala s rezervou. Už užívam tretí mesiac a neľutujem. Zmizli návaly tepla, mohla som opäť spať, energia sa mi vrátila a povedzme si úprimne - zlepšil sa intímny sexuálny život - prestala som mávať problémy so suchosťou, čo si okrem mňa pochvaľuje aj môj manžel ;) Pred diagnózou som sa cítila mladšie než je môj skutočný vek, po diagnóze som sa časom cítila fyzicky aj psychicky o 20 rokov staršie, čo sa reálne odrážalo v mojom súkromnom, pracovnom a sociálnom živote. Vďaka Feminusu som späť - vitaj môj starý život :D
Renáta, 38 let
„FEMINUS jednoznačně vede. Pomáhá a zvýšil i libido.“
Vyzkoušela jsem řadu doplňků stravy na menopauzu. FEMINUS jednoznačně vede! Nejen, že jsem s jeho užíváním bez potíží s klimakteriem, i tak pro mě osobně je velkým a nenahraditelným plusem to, že mi zvýšil neskutečně libido a ve svých letech si užívám sexu jako zamlada. Všem ženám vřele doporučuji.
Mariola, 51 let

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zajímat...

8 důvodů, proč je Feminus top volba pro ženy v menopauze

3. 6. 2024 Doporučujeme
Po analýze stovek komentářů a recenzí jsme zjistili 8 hlavních důvodů, proč je FEMINUS nejlepší volbou pro ženy v menopauze. Tento přírodní doplněk stravy si získal obrovskou oblibu díky svým pozitivním účinkům na zdraví a pohodu žen. FEMINUS nejenže pomáhá zmírnit nepříjemné příznaky menopauzy, ale…

Přečíst článek

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru