Jak se mění organismus ženy po padesátce? | FEMINUS - přírodní doplněk stravy pro ženy

Jak se mění organismus ženy po padesátce?

Ženy se ve věku kolem padesátky potýkají s celou řadou změn. Patří mezi ně častější únava, noční pocení, slabší kosti i přibývání na váze. Jedním z průvodních projevů menopauzy je totiž zpomalování metabolismu. Kromě přibírání trápí ženy také pocit nafouklého břicha, které je v menopauze běžné. Nafoukle se cítí vždy před nadcházející periodou, za což může zvýšená hladina progesteronu. Jeho zvýšená produkce, ke které dochází v období ovulace, způsobuje změkčení svalů v břichu, což vede k pocitu nafouklého břicha.

 

Jak bojovat s menopauzou s přírodními doplňky stravy?

Účinný doplněk stravy může být nejrychlejší řešení na boj s menopauzou a zlepšení metabolismu. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Snížit nepříjemné pocení, návaly horka a zabránit přibírání hmotnosti? K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS.

 

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Díky svému složení patří mezi nejprodávanější doplňky stravy pro ženy na trhu a má přes 50 000 spokojených zákaznic. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

Koupit v akci


FEMINUS
je možné zakoupit i v online lékarnách Pilulka.cz, Dr. Max.cz, Benu.cz a dalších.