Jak bojovat s příznaky klimakteria a menopauzy? Zaručený tip.

Návaly horka, pocení, nedostatek energie, nespavost a snížené libido. To vše jsou příznaky ženského přechodu, klimakteria. „Ženský přechod“ nepřichází náhle, je to proces pozvolný a zpočátku i nenápadný. S jeho prvními příznaky se žena může setkat už ve svých čtyřiceti letech. Pokud patříte mezi ženy ohrožené strašákem jmeném menopauza, nebo chcete této situaci předejít, jste tady správně. Nečekejte zázraky, ale změna je určitě možná a na dosah ruky.

 

Jak klimakterium ovlivňuje kvalitu života?

Přechod je doprovázen mnoha potížemi. Mezi nejčastěji zmiňované obtíže patří návaly horka a pocení. Jmenované příznaky vznikají v důsledku poklesu hladiny ženského hormonu estrogenu. Jedním z řešení jak estrogen vrátit do rovnováhy je vyzkoušet doplněk stravy určený pro ženy obsahující kvalitními látky. Patří mezi ně vitamíny, minerály (Vitamín C,E,B,D a Zinek) a extrakty z bylin (např. Indický ženšen, Kotvičník zemní, Andělika čínská a další). Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny látky ve správném množství, vyzkoušejte produkt vyrobený v ČR - FEMINUS.

 

Doplněk stravy FEMINUS - Opravdu funguje?

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy FEMINUS, má jasnou odpověď: "FEMINUS není placebo, ale kvalitní produkt". Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu. Pokud hledáte doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je FEMINUS nejlepší volba. Díky svému složení patří mezi nejsilnější doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze a patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu. Přesvědčte se o síle tohoto produktu. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.