Co nevíte o menopauze? Lze přechod zvládnout doplňkem stravy?

Menopauze se nevyhne žádná žena, každá ji ale prožije jinak. Zatímco některá její symptomy sotva pocítí, jiná jimi může trpět tak, že ji téměř brání v normálním životě. Jedinou možností není jen hormonální léčba, existují i přírodní látky, které jsou v boji s menopauzou výborným pomocníkem. Mezi vědecky nejvíce ověřené rostliny patří maca, ašvaganda, andělika čínská, muira puama nebo damiána pravá. Tyto látky mají blahodárné účinky na zmírnění projevů menopauzy. Látky pomáhají proti návalům horka a celkově podporují hormonální systém. Extrakty těchto látek jsou součástí doplňků stravy a různých namíchaných přípravků tradiční čínské medicíny.

I doplněk stravy může pomoci

V boji proti nepříjemným projevům menopauzy nemusíte sahat pouze po hormonálních přípravcích a léčivech. Je možné zvolit také přírodní doplněk stravy složený z bylinných extraktů, vitaminů a minerálů, kterým je FEMINUS. Tento vyladěný doplněk stravy dokáže zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení včetně návalů horka. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat kromě extraktu anděliky čínské i další účinné látky ve správném množství. Mezi takové látky patří vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a další extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, ašvaganda, maca). Všechny tyto složky obsahuje 100% přírodní český produkt FEMINUS.

Maca

FEMINUS - top produkt v doplňcích stravy pro ženy v menopauze

Díky svému složení patří FEMINUS mezi nejsilnější doplňky stravy pro ženy na trhu. FEMINUS je certifikován zdravotním ústavem v Praze. V lékárnách patří mezi nejoblíbenější produkt v kategorii pro ženy v menopauze. Přesvědčte se o síle tohoto produktu a zjistěte, jaké to je být ve zralém věku opět sama sebou. Nyní v akci s dopravou ZDARMA po celé ČR.

TIP: FEMINUS koupíte nejen v lékárnách, ale také u nás na e-shopu, kde nabízíme skvělou službu pravidelného odběru a garanci nejlepší ceny na trhu.

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč
Nahoru