Nacházíte se zde: Úvod Blog Jídlo a estrogen Přírodní afrodiziaka dokážou zažehnout vášeň

Přírodní afrodiziaka dokážou zažehnout vášeň

Martina Sznapková
13. 9. 2021
Přírodní afrodiziaka dokážou zažehnout vášeň

Osnova:
Co afrodiziaka dokážou?
Farmaceutika nebo přírodní afrodiziaka?
Chilli papričky
Ústřice
Ananas, maliny a jahody
Čokoláda
Česnek a cibule
Červené víno a šampaňské
Zázvor
Goji
Chřest
Granátové jablko
Bylinky
Závěr

Neříká se nadarmo, že láska prochází žaludkem. Dobré jídlo přináší nejen příjemné pocity, některé potraviny mají navíc vynikající afrodiziakální účinky. Dokážou uvolnit tělo a zvýšit sexuální apetit.

Co afrodiziaka dokážou?

Afrodiziaka jsou jakékoliv látky, které povzbuzují sexuální instinkt, zvyšují sexuální výkon a apetit a vyvolávají touhu. Patří mezi ně spousta potravin a rostlin, některé ovlivňují mozkovou činnost, jiné zvyšují průtok krve v pánevní oblasti nebo pomáhají s produkcí pohlavních hormonů.

Některá afrodiziaka zvyšují libido a působí zároveň na ženy i muže. Pak jsou tady ale také afrodiziaka, která působí hlavně na ženy tím, že zvyšují průtok krve a citlivost v pohlavních orgánech. Afrodiziaka pro muže zase dokážou zrychlit nástup erekce nebo oddálit ejakulaci.

Farmaceutika nebo přírodní afrodiziaka?

Říkáte si, proč zkoušet účinky „obyčejných“ potravin, když nám reklamy slibují zaručený a silný efekt nejrůznějších farmaceutických preparátů? Přírodní afrodiziaka mají oproti těm z lékáren minimum vedlejších účinků a jsou obecně bezpečnější. Jejich dopad je ovšem mírnější.

Vyzkoušejte naše tipy na přírodní afrodiziaka:

Chilli papričky

Chilli papričky jsou jedním z nejznámějších přírodních afrodiziak. Dodávají energii, zlepšují prokrvení celého těla i citlivost pohlavních orgánů.

Ústřice

Dary moře mají zajímavou chuť i afrodiziakální účinky. Nejznámějšími mořskými plody, které působí na libido žen i mužů, jsou ústřice. Navíc mají spoustu vitamínů a obsahují zinek, který je nezbytný pro tvorbu serotoninu, takzvaného hormonu štěstí, u kterého se předpokládá, že hraje roli při zvyšování sexuálního apetitu.

Ananas, maliny a jahody

Afrodiziakální účinky má více druhů ovoce, nejsilnějšími se ovšem mohou pochlubit jahody, maliny a ananas. Maliny a jahody jsou bohaté na zinek, ananas má navíc dobrý detoxikační účinek a obsahuje spoustu vitamínu C.

Jahody se často kombinují se šampaňským, dalším účinným afrodiziakem. Mnohem lépe ale tělo účinné látky vstřebává v kombinaci s mléčnými produkty, třeba tvarohem, zakysanou smetanou nebo zmrzlinou.

Čokoláda

Kvalitní čokoláda s obsahem alespoň 70 % kakaa obsahuje antioxidanty i minerály, také má povzbuzující účinky na naši náladu i sexuální život.

Čokoláda je za přírodní afrodiziakum považována už velmi dlouho díky tomu, že obsahuje složky, které jsou spojeny se zvyšováním už zmíněného serotoninu v mozku.

Česnek a cibule

Právě česnek a cibule na první pohled vypadají, že vášeň spíše zabíjí, než povzbuzují. Opak je ale pravdou, mají v sobě totiž látky, které umí rozproudit krevní oběh, což je pro sexuální apetit nezbytné. Právě u této zeleniny je ale obzvláště důležitý stejný vkus obou partnerů.

Červené víno a šampaňské

Malé množství červeného vína nebo šampaňského umí probudit smysly, povzbudit náladu i zlepšit potenci. Ale pozor na množství! Když se to s alkoholem přežene, má tlumící účinky a dochází k přesnému opaku!

Zázvor

Zázvor umí rozproudit tělo i aktivovat smysly. Navíc napomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Konzumuje se jeho kořen, ať už syrový, vařený nebo kandovaný.

Goji

Tomuto drobnému exotickému ovoci se přezdívá ovoce radosti či dlouhověkosti. Působí jako afrodiziakum a dokonce pomáhá v léčbě neplodnosti. Největší sílu má šťáva z čerstvých plodů.

Chřest

Chřest je skvělým zdrojem energie, který obsahuje úctyhodné množství vitamínů a minerálů. Jeho pravidelná konzumace stimuluje pohlavní hormony, což má pozitivní vliv na libido.

Granátové jablko

Další ovoce s afrodiziakálními účinky je granátové jablko. Pozitivní účinky má hlavně u mužů, u kterých zvyšuje potenci a zlepšuje erekci.

Bylinky

Byla by škoda nezmínit i bylinky, které mají na sexuální život příznivý vliv. Na první pohled sice nevypadají tak atraktivně jako jahody se šampaňským nebo červené víno s ústřicemi, mohou se ale pochlubit opravdu silnými účinky.

Mezi afrodiziakální bylinky patří maca peruánská, která pomáhá optimalizovat hormonální hladiny a podporuje plodnost, vitalitu i celkové zdraví.

Ženšen pravý zvyšuje libido, prodlužuje délku i intenzitu pohlavního styku a mužům pomáhá s léčbou erektilní dysfunkce.

Chuť na sex dokáže posílit kotvičník zemní, navíc zvyšuje hladiny pohlavních hormonů i přirozenou obranyschopnost.

Damiána pravá zase podporuje sexuální zdraví a přispívá k duševní pohodě a dobrým (nejen sexuálním) vztahům.

Závěr

Možností, jak okořenit svůj sexuální život, je v dnešní době nepřeberné množství. Tím nejlepším afrodiziakem je ale naše zdraví!

Jen málo kdo se cítí přitažlivě, když trpí zdravotními problémy nebo ho trápí nadváha. Základním pravidlem uspokojivého sexuálního života je cítit se dobře a mít zdravé sebevědomí.

Zpět na přehled

Mohlo by vás zajímat...

8 důvodů, proč je Feminus top volba pro ženy v menopauze

3. 6. 2024 Doporučujeme
Po analýze stovek komentářů a recenzí jsme zjistili 8 hlavních důvodů, proč je FEMINUS nejlepší volbou pro ženy v menopauze. Tento přírodní doplněk stravy si získal obrovskou oblibu díky svým pozitivním účinkům na zdraví a pohodu žen. FEMINUS nejenže pomáhá zmírnit nepříjemné příznaky menopauzy, ale…

Přečíst článek

Přírodní adaptogeny a jejich účinky na ženské tělo

27. 3. 2024 Doporučujeme
Adaptogeny jsou přírodní látky, které pomáhají lidskému organismu lépe zvládat fyzickou i psychickou zátěž. Zkrátka nám pomáhají se lépe adaptovat. Jaké jsou neúčinnější adaptogeny, co dokážou a jak je užívat? Odpovědi najdete v dnešním článku, ve kterém se také zaměříme na to, jak adaptogeny…

Přečíst článek

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Balení na měsíc (60 tablet)

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Balení na měsíc (60 tablet) / zasílání každý měsíc
Doprava zdarma

Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru