Návaly? Pocení? Nespavost? Snižte příznaky menopauzy a zvyšte si energii a chuť na sex

Přírodní doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktů bylin a vitaminů

  • optimální hladina hormonů v těle
  • méně návalů a pocení
  • lepší spánek
  • více energie
  • více chuti na sex

5 320x hodnocení

 
doprava zdarma
přírodní složení bez hormonů
spokojených zákaznic
vyrobeno v ČR
certifikováno na ministerstvu

Matka, dcera, kamarádka či partnerka. Být ženou je umění zvládat hodně. Jsme pro druhé hnací sílou i oporou. Zas a znova, každý den.

Občas ale i my potřebujeme načerpat energii, zmírnit příznaky únavy a znovu nakopnout. Proto jsme vyvinuli FEMINUS.

35, 45 nebo 60?
FEMINUS funguje pro každou z nás

 

Přírodní síla

FEMINUS jsme připravili z přírodních složek bez jakýchkoliv hormonů. Přesto je to jeden z nejsilnějších dostupných doplňků výživy na českém trhu.

Více energie

Díky kombinaci přírodních životabudičů a vitamínů vám FEMINUS dodá energii na celý den.

Bez návalů a pocení

Zkoncujte s návaly horka nebo zimy, nadměrným pocením a celkovou nepohodou.

Hezčí pleť, nehty a vlasy

Zmírní se vám problémy s pokožkou. Budete mít krásnější pleť, vlasy i nehty.

Zlepšení imunity

Složení produktu přispívá k normální funkci imunitního systému. Budete zdravá a plná života.

Kvalitnější spánek

Méně převalování, rychlejší usínání a celkově kvalitnější spánek. Ráno se budete probouzet odpočinutá.

Zvýšení libida

Pomocí ašvagandy, damiány pravé a muiry - které se říká amazonská viagra vám zvýšíme chuť na sex.

Lepší soustředění

Zlepšíme vám duševní a kognitivní činnost. Budete se lépe soustředit, rychleji myslet a celkově se cítit mentálně lépe.

Složení

Řeřicha peruánská (Maca peruánská)

Řeřicha peruánská (Maca peruánská)

Obsah v denní dávce: 200 mg – extrakt 10:1 z kořene Roste pouze v peruánských a bolivijských Andách a již od pradávna byla využívaná jako afrodiziakum. Maca peruánská přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, vitalitě a vytrvalosti. Má vliv na plodnost a je bohatým zdrojem fytoestrogenů.
Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná)

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5% withanoloidu Říká se jí bylina mládí – působí jako antioxidant a přispívá k celkovému omlazení a zpomalení známek stárnutí. Jde o velice komplexní bylinu a má významné antioxidační účinky. Má vliv na duševní a kognitivní činnost, koncentraci, únavu, duševní zdraví a relaxaci.
Kakao – extrakt

Kakao – extrakt

Obsah v denní dávce: 100 mg – extrakt z plodu, 10% theobrominu Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktivních látek. Jde zejména o antioxidanty a celou řadu vitaminů a minerálů. Další hlavní, a také velice důležitou látkou kakaa je theobromin.
Kotvičník zemní

Kotvičník zemní

Obsah v denní dávce: 100 mg – extrakt ze semen, 60% saponinů Možná ho znáte pod jeho latinským jménem Tribulus Terrestris. Jedná se o velmi oblíbenou bylinku pro muže i ženy. Kotvičník ovlivňuje hormonální aktivitu, přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy. Má vliv na tělový a svalový tonus a energii. Podporuje také přirozenou obranyschopnost – imunitní systém.
 

Přesné složení

Řeřicha peruánská (Maca peruánská) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamin C 80 mg
Andělika čínská 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinek 15 mg
Vitamin E 2,5 mg
Vitamin B6 1,2 mg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B12 10 μg

Obsah v denní dávce. Denní dávka jsou dvě tablety.

5 320x hodnocení

Recenze zákaznic

97 % zákaznic uvedlo,
že jsou s přípravkem
FEMINUS spokojené
4,8 z 5

průměrné hodnocení
od 6 447 zákaznic

i
5 320x
i
344x
i
523x
i
144x
i
116x

* data z března 2022

„Po dvou týdnech se cítím méně unavená.“
Po měsíci užívání se cítím fajn, jarní únava pomalu mizí. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizela podrážděnost, mám lepší náladu, cítím se méně unavená, ráno se mi lépe vstává – myslím, že účinky jsou už znát. Jen s tím libidem nevím. Na to byste se museli zeptat mého muže :-D.
Jana, 46 let
„Zlepšila se pleť a cítím se méně unavená.“
Dlouhou dobu jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řade nadměrným nočním pocením. Po 14-ti dnech užívaní produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Vyzkoušela jsem velkou řadu vitaminů a doplňků stravy a nic mi nepomáhlo, než jsem vyzkoušela FEMINUS.
Karolína, 25 let
„Celkově se cítím skvěle“
Užívám FEMINUS už 4 měsíce, ale už po týdnu zmizely noční návaly horka, nemám nenálady a celkově se cítím skvěle. Hlavně mi vyhovuje jen přírodní přípravek bez chemie.
Karolina, 48 let
„Návaly horka se omezily. Jsem velmi spokojená.“
Zdravím dámy, prášky jsou super měla jsem návaly a šílený potem bych mohla zalívat zahradu :-) a spánek byl taky na nic no co vám budu povídat prochází tím snad každá z nás po užíváni cca 2,5 měsíce vše ustálo takže dámy vydržte a zobejte tabletky vážně to FUNGUJE a jsem v pohodě takže DOPORUČUJI
Šárka, 44 let
„Mám oveľa viac energie."
Som veľmi spokojná. Používam FEMINUS menej než mesiac. Návaly takmer úplne zmizli, ak sa nejaký objaví, tak veľmi jemne. Vďaka tomu môžem normálne spať. Mám oveľa viac energie, dokonca nemám poobedné útlmy po jedle.
Lila, 52 let
„Po prvním měsíci jsem už nebyla unavená. Mohu jen doporučit.“
Hledala jsem něco na únavu a do oka mi padla reklama na FEMINUS. Objednala jsem si ho a začala užívat. Líbí se mi, že je to česká výroba. Po prvním měsíci užívání jsem už nebyla tak unavená, zlepšila se mi kvalita pleti, vlasů a nehtů. FEMINUS užívám asi 4 měsíce a můžu jen doporučit.
Martina Kozáková, 44 let
„Příznaky přechodu jsou pryč."
Byla jsem v šoku, když jsem si všimla, že jsem v přechodu: návaly, aritmie a nekonečná menstruace s velmi silnými bolestmy. Hned jsem začala hledat co s tím a okamžitě jsem si FEMINUS objednala. Během menstruace jsem dokonce brala 2 dávky, protože asi ještě nebyl účinek takový. Ale s dvojtými dávkami zabral okamžitě a nyní beru 2 tablety denně, jak píší. Všechny příznaky přechodu jsou pryč, i ty o kterých jsem nevěděla, že k přechodu patří :D Jsem ráda, že jsem tento zázrak objevila a doporučuji ho všem ženám.
Monika Ornetová, 46 let
„Zmírňuje u mě návaly horka.“
FEMINUS užívám již několik let. Zkoušela jsem kromě hormonálních přípravků všelicos. Je zatím nejlepší. Zmírňuje u mě návaly horka. To znamená z 10-15 za den na 2-5. Nálady a deprese se zmenšily na minimum. Velmi doporučuji!
Hana, 64 let
„Po užívání produktu Feminus se cítím skvěle.“
FEMINUS užívám již rok. Vybrala jsem si ho, protože je to čistě přírodní český preparát. Jsem s ním naprosto spokojená. Potíže spojené s menopauzou vymizely, cítím se skvěle. Všem ženám určitě FEMINUS doporučuji.
Ilona, 50 let
„Je to přírodní preparát a neobsahuje hormony.“
FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená. Není moc drahý a jedná se o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, které jsou v období přechodu.
Jana, 54 let
„Jsem velmi spokojená.“
S produktem FEMINUS jsem velmi spokojená. Pravidelné dodávky poštou jsou na jedničku.
Šárka Vlková
„Opravdu zabírá. Návaly zcela vymizely.“
FEMINUS je z bylinek a opravdu zabírá. V mém případě velmi rychlá změna k lepšímu. Problémy s menopauzou zcela vymizely.
Monika, 48 let

Objednat FEMINUS

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup
 

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup
569 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Doprava zdarma
Jednorázový nákup
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
569 Kč 494 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 75 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je FEMINUS vhodný?+

Produkt FEMINUS je určen pro všechny ženy, které trápí nepříjemné příznaky menopauzy nebo zvýšená únava a nedostatek energie. Mladším ženám pomáhá zejména zmírnit premenstruační syndrom, zvyšuje jim energii, vitalitu a libido. U žen v období menopauzy zase snižuje nepříjemné příznaky klimakteria jako je nekvalitní spánek, časté návaly horka a dodává jim energii.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je hodně individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. FEMINUS obsahuje ověřené látky na podporu ženské vitality, energie a snížení příznaků menopauzy. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina žen však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání..

Proč musím brát dvě tablety denně?+

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám FEMINUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Má FEMINUS vedlejší a nežádoucí účinky? +

FEMINUS je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud nejste na žádnou ze složek v produktu alergická, je pro Vás FEMINUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky Vám nehrozí.

PS: Jako téměř každý doplněk stravy je i FEMINUS nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Z důvodu obsahu Macy by neměli produkt užívat ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. A z důvodu obsahu kotvičníku zemního není vhodný při současném užívání léků na ředění krve.

Je FEMINUS k dostání v lékárnách?+

Ano, doplněk stravy FEMINUS je certifikovaný státním zdravotním ústavem v Praze a je běžně dostupný i v online lékárnách v Česku a na Slovensku. Nicméně zde na našich stránkách si můžete zakoupit produkt přímo od výrobce za nejlepších podmínek a s přidanou hodnotou v podobě dárků, či slevy za pravidelné objednávky.

Mohlo by vás zajímat...

Jak spalovat viscerální tuk?

27. 7. 2023
Viscerální tuk. Bílá tuková tkáň, která obklopuje tělesné orgány a bývá na místech, kde by se vyskytovat neměla. Obaluje například střeva, játra či srdce. Viscerální tuk má řadu záludností a vede ke vzniku řady zdravotních problémů.

Přečíst článek

Jak funguje pravidelný odběr produktu Feminus a proč je výhodný?

20. 6. 2023 Doporučujeme
Máte rádi produkt Feminus, ale pořád zvažujete, zda je pro vás forma pravidelného odběru to pravé? Přečtěte si o tom, jak pravidelný odběr funguje a proč je výhodné.

Přečíst článek

Maca a její účinky v období menopauzy

14. 6. 2023
Menopauze se nevyhne žádná žena, každá toto období ale prožije jinak. Zatímco některá symptomy sotva pocítí, jiná jimi může trpět tak, že ji brání v normálním životě. Jedinou možností není jen hormonální léčba, existují i přírodní látky, které jsou v boji s menopauzou výborným pomocníkem.

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Dali jsme si za cíl vytvářet dlouhodobé a hlavně spokojené zákazníky. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Detailní informace

Složení — Lepidium meyenii (extrakt 10:1 z kořene), Withania somnifera (extrakt 10:1 z kořene, 5 % withanoloidů), Theobroma cacao (extrakt z plodů, 10 % theobrominu), Tribulus terrestris (extrakt ze semen, 60 % saponinů), Ptychopetalum olacoides (extrakt 20:1 z byliny), Kyselina L-askorbová, Angelica sinensis (extrakt 4:1 z kořene), Turnera diffusa (extrakt 10:1 z byliny), citronan zinečnatý, Vitamin E (tokoferol), Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), Vitamin D3 (cholekalciferol), Vitamin B12 (kyanokobalamin), plnidlo: Mikrokrystalická celulóza, Maltodextrin, protispékavá látka: Stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování — Dvě tablety denně během nebo po jídle zapít vodou či jiným vhodným nápojem.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem a mládeži. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. Nevhodné při současném užívání léků na ředění krve.

Hmotnost — 54 gramů, 1 tableta = 900 mg

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C a mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Nahoru